Inteli vahvli valukodade juht astus tagasi!

Nov 22,2022

Registri andmetel on Inteli OEM Service juht Randhir Thakur tagasi astunud. Analüütikud ütlesid, et ettevõte oleks lähiaastatel "äärmiselt keeruline".

Intel ütles meilis, et Takur "on otsustanud tagasi astuda ja otsida võimalusi väljaspool ettevõtet". Kuid "ta jääb ametisse kuni 2023. aasta esimese kvartali juurde, et tagada sujuv üleminek uuele juhile."

Uudiste kohaselt kinnitas Inteli pressiesindaja William Moss uudiseid.

"Täname Takurit suurte edusammude eest, mida ta on teinud IFS-i (vahvli valukodade teenus) jaoks ja selle eest, et ta pani aluse maailmatasemel valukojaks." Ütles Moss oma avalduses.

Coweni pooljuhtide analüütik Matthew Ramsay ütles, et tal on Inteli varude tasakaalustatud vaade. Intel oleks lähitulevikus keeruline ja kas ümberkujundamise kava õnnestub, pole kindlaks määratud. Tema arvates võib pärast rasket 2022. aastat aasta 2023-2024 olla Intel jaoks eriti keeruline.

Intel OEM -teenus on osa Kissingeri IDM 2.0 strateegiast. Plaan on topelt tootmine 2025. aastaks ning ületada TSMC ja Samsung Advanced CHIP -i tootmise valdkonnas. Andmete kohaselt teenisid Inteli OEM -teenused kolmandas kvartalis ainult 171 miljonit dollarit, mis moodustas 1,1% ettevõtte samal perioodil 15,3 miljardi dollari suurusest.