Semiconductoris teatas Quantenna äriga seotud alajaotuse sulgemisest

Sep 20,2022

19. septembril avaldas pooljuht teadaande, mis näitas, et 16. septembril 2022 kiitis ettevõte heaks investeeringute väljumise plaani, et sulgeda oma Advanced Solutions Groupi osakonna alasektori.

Semiconductor ütles, et see võimaldab ettevõttel veelgi keskenduda investeeringutele strateegilistele prioriteetsetele valdkondadele, sealhulgas nutikale võimsusele ja nutikale sensatsioonile, lihtsustades oma tegevust ja vähendades kulusid. Segmendi müügitulu on alla 3% ettevõtte konsolideeritud 2021. aasta tuludest ja on üldiselt seotud ettevõtte pärand Quantonna äriga.

Teate kohaselt vähendab loovutamisplaan tõenäoliselt aruandlusüksuse õiglast väärtust alla selle raamatu väärtusest. Alates väljumisplaani kinnitamise kuupäevast oli selle eraldatud firmaväärtuse saldo umbes 215 miljonit dollarit ja selle amortiseerimata varade saldo umbes 58 miljonit dollarit. Selle väljumisplaani jaoks loodab pooljuhil kahjustada peaaegu kõiki selliseid koguseid, mis on seotud hea tahte ja immateriaalse varaga. 1. juuli 2022 lõppenud teise kvartali jooksul avalikustas ettevõte varem ja registreeris selle aruandlusüksusega seotud firmaväärtuse kahjustuse eest 115 miljonit dollarit.

Selle väljumisplaani puhul hindab pooljuht seotud lahkumiskulude, sealhulgas töötajate lahkumise ja sellega seotud hüvitiste kulude, ning muude lepingu lõpetamise kulude mõju, mis ei ole üldiselt olulised.
Toode RFQ