Teatatakse, et Sanan Optoelectronics vähendab Apple'i Mini Led Chip-tellimuste pärast võistlemiseks hindu 10-15%

Sep 13,2022
13. septembril paljastasid Digitimes'i andmetel tööstuse allikad, et mandri-Hiina suurim LED-kiibi tootja Sanan Optoelectronics on vähendanud oma pakkumist 10–15%, et konkureerida Taiwani Epistariga Apple'i Mini Mini jaoks LCD-paneelide jaoks. LED -kiibi tellimus.


Sanan Optoelectronics plaanis algselt hakata Mini juhitud kiip Apple'i varustama 2022. aasta teises kvartalis, kuid mandri -Hiina idaosa lukustus on plaani edasi lükanud, teatasid allikad.

Allikas tõi välja, et Epistar on praegu Apple'i suurim MINI LED-kiipide tarnija ja Austrias asuv AMS-Osram on suuruselt teine ​​tarnija. Siiski öeldakse, et AMS-OSRAM lõpetab Mini LED-kiipide tarnimise ja arendab selle asemel mikro-LED-kiipe.

Allikas tsiteeris Sanani optoelektroonikat, öeldes, et ettevõte on suurendanud Mini LED -kiipide tootlust ja suurendab saadetisi rahvusvahelistele tarnijatele.

Allikad lisasid Apple, et lisada mandri -Hiina tootjad oma tarneahelasse, et parandada läbirääkimisjõudu ja mitmekesistada pakkumisriske. Lisaks ei piisa Epistari olemasolevast Mini LED -kiibi tootmisvõimsusest, et Apple'i lühiajaliselt rahuldada.

Seetõttu tõi allikas välja, et seni, kuni see suudab vastata Apple'i Mini LED -kiipide kvaliteedinõuetele, siseneb Sanan Optoelectronics kindlasti oma tarneahela ja tellimuste pärast konkureeriks pole vaja pakkumisi vähendada.

Mini LED -taustvalgustite kasutavate tootjate jaoks on tootmiskulude võti mini -LED -kiipide kvaliteet. Sellega seoses juhtisid allikad tähelepanu sellele, et nende kaalutluses on kvaliteetsete LED-kiipide stabiilne tootmine hinnast olulisem.

Siiski ütlesid allikad, et kui Mini juhitud kiibi saagikus paraneb ja tootmismahud suurenevad, peavad kiibitootjad 2022. aasta teises pooles hindu vähendama 5-10%.