Teadaolevalt on Nvidia teinud TSMC-ga 5000-ühikulise kiireloomulise korra ja kiireim kohaletoimetamine on oktoobri lõpust novembri alguseni

Sep 19,2022

Hiljuti on Ameerika kiipi tootjad AMD ja NVIDIA saanud peakorterilt teateid Hiina klientidele tipptasemel GPU-kiipide pakkumise, sealhulgas NVIDIA A100, H100 ja AMD MI250 kiipide katkestamiseks.

Taiwani meedia "Economic Daily" viimase raporti kohaselt teatas Market News, et NVIDIA on teinud TSMC korralduse superkuumade jooksude jaoks ja toodab mõnda toodet, mis algselt kavandatakse 2023. aastal ette, kokku umbes umbes umbes umbes umbes umbes umbes umbes 5000 tükki, mis kestavad selle aasta oktoobri lõpuni. Kohaletoimetamine algab novembri alguses ja sellega seotud kiireloomuliste esemete tarneaeg lüheneb oluliselt, alates algsest 5-6 kuust kuni 2-3 kuuni.

Aruandes märgiti, et kuigi NVIDIA on saanud USA litsentsi, toetavad A100 kiipi toetavad USA kliendid A100 kiipi alles järgmise aasta 1. märtsini. Kui puhverperiood Ameerika Ühendriikides aegub, peab seda uuesti eksportima, kas seda saab uuesti kandideerida. Seetõttu hinnatakse, et Nvidia on TSMC -ga kiireloomulise korra esitanud. on võimalik.

Teatatakse, et 1. septembri õhtul avaldas Nvidia teadaande, milles öeldakse, et USA valitsus on andnud luba, ekspordi ja kodumaiste ülekanded H100 integreeritud vooluringi arendamise jätkamiseks; Autoriseerimine võimaldab ettevõttel olla ka A100 GPU USA klient enne 1. märtsi 2023 pakkuda vajalikku eksporditoetust; Lisaks annab USA valitsus ettevõtte Hongkongi rajatise A100 ja H100 korralduse täitmisele ja logistikale kuni 1. septembrini 2023.