Absten: koos välismaiste turgude põhjaliku taastumisega suurendame investeeringuid võtmevaldkondadesse

Nov 26,2022

Abseni äritulu 2022. aasta esimeses kolmes kvartalis on umbes 1,780 miljardit jüaani, mis on umbes 27%, võrreldes 1,402 miljardi jüaaniga 2021. aasta esimeses kolmes kvartalis; Nimetatud ettevõtete aktsionäridele 2022. aasta esimese kolme kvartali aktsionäridele oli puhaskasum 113,6487 miljonit jüaani, kasv aastatagusega umbes 292%.

Hiljuti teatas Absen agentuuri uuringu käigus, et epideemilise olukorra mõju ja majanduse languse surve tõttu vähenes Hiina turu äritulud aruandeperioodil 2021. aastal aasta-aastalt; Ülemereturu põhjaliku sissenõudmisega suureneb rahvusvaheline turutulu 2022. aasta esimese kolme kvartali jooksul peaaegu 100% võrreldes 2021. aastaga; Ettevõtte "sise- ja välise kahekordse rünnaku" strateegia rakendamine ja rakendamine 2022. aastal annab garantii ettevõtte tulemuslikkuse üldise stabiilse kasvu kohta 2022. aastal ebakindlas välise majanduskeskkonnas. Ettevõte peab kinni peamiseks ettevõtteks, peamine ettevõte ja jätkake rahvusvaheliste ja Hiina turgude paigutamist; Suurendada kodumaiste ja välismaiste kanalite ehitamist, laiendada müügi skaalat ja suurendage turuosa; Kasutage võimalust turuäri kiireks taastumiseks ja realiseerige ettevõtte üldise ettevõtte kiire kasv.

Kuna üks esimesi LED -i väljapanekuettevõtteid, kes ekspordivad välismaal, on Absen sügavalt juurdunud ülemeremaade turul, teinud pidevat edu ja loonud maailmas ainulaadse Hiina kaubamärkide mõju. Rahvusvahelised suuremad näitused on alati olnud oluline tuulevaik tootearenduse arendamiseks ja turunduse edendamiseks tööstuses. Kuna ülemereturg saab järk -järgult udusest välja, taaskäivitatakse ka globaalne näituseprotsess kiiresti. Aastal 2022 taastub ülemereturg järk -järgult. Ettevõte osaleb näitustel Põhja -Ameerikas, Euroopas, Aasia Vaikse ookeani piirkonnas, Ladina -Ameerikas ja muudel kohtadel mitu korda 2022. Samal ajal, koos veebiturunduse ja muude vormidega, näitab see uusi tooteid, uusi tehnoloogiaid ja lahendusi globaalsetele klientidele. Ülemereturgude põhjaliku sissenõudmisega kasvas ettevõtte rahvusvaheline turuäri aruandeperioodil kiiresti. Ettevõte kasutas nõudluse taastumise võimalust mõnel ülemereturul, jätkas strateegiliste investeeringute suurendamist võtmevaldkondadele ja turgudele, suurenenud töötajate reisimine, ehitanud jõuliselt kohalikke kanaleid ettevõtluse tegemiseks ja saavutas ettevõtte kiire taastumise ülemereturgudel.

Lisaks on virtuaalne film ja televisioonitoodang veel üks populaarne rakendus, mida edendab LED -i innovatsioon viimasel kahel aastal. Võrreldes traditsioonilise rohelise ekraaniga pildistamisega on LED -ekraanil virtuaalse tootmise tehnoloogial olulised eelised, võimaldades loomingulisel meeskonnal intuitiivselt näha laskmiskeskkonda, muuta stseeni efekti reaalajas vastavalt skriptile ja parandada oluliselt suhtlemise tõhusust.

Virtuaalse stuudio uue ärivaldkonna jaoks viis Absen aktiivselt läbi tehnilise paigutuse ning käivitas toote ja lahenduste seeria. 2022. aasta septembris on Hollandi rahvusvaheline raadio- ja televisioonitehnoloogia näitus (IBC2022, see meelitanud kohapeal palju professionaalseid kliendikogemusi ja konsultatsioone. Oktoobris 2022 toimus ettevõtte virtuaalse tootmise ökoloogiline konverents Garden Studios, mis on tipp, tipus, tipus Inglismaal Londonis asuv filmi- ja televisiooni loominguline stuudio. Ettevõte tegi Euroopa virtuaalse tootmisvaldkonna vanemate ekspertidega koostööd ja tööstusökoloogilisi partneritega põhjalikke vahetusi ning uurima ühiselt rohkem võimalusi virtuaalseks tootmiseks, et võimaldada kunstilist loomist.

Praegu on Abseni käivitatud virtuaalse laskmise täisstseenide displeilahendust edukalt rakendatud virtuaalsete stuudiote, stuudiote, XR -etappide ja muude stseenide jaoks suuremates riikides, näiteks Ameerika Ühendriikides, Hiinas, Ühendkuningriigis, Prantsusmaalt, Prantsusmaa, Prantsusmaa,Venemaa, Kanada jne.Hea turu tagasiside on saadud ja tööstusel on olulised eelised.
Toode RFQ