| Tootja osanumber : | Z86E6316VSG |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Zilog |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Z86E6316VSG(1).pdfZ86E6316VSG(2).pdfZ86E6316VSG(3).pdfZ86E6316VSG(4).pdfZ86E6316VSG(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | Z86E6316VSG |
|---|---|
| Tootja | Zilog |
| Kirjeldus | IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | Z86E6316VSG(1).pdfZ86E6316VSG(2).pdfZ86E6316VSG(3).pdfZ86E6316VSG(4).pdfZ86E6316VSG(5).pdf |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| Kiirus | 16MHz |
| Seeria | Z8® |
| RAM-i suurus | 236 x 8 |
| Programmi mälu tüüp | OTP |
| Programmi mälu suurus | 32KB (32K x 8) |
| Välisseadmed | - |
| Pakett / kott | 44-LCC (J-Lead) |
| Pakk | Tube |
| Ostsillaatori tüüp | Internal |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| I / O arv | 32 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| EEPROMi suurus | - |
| Andmekonverterid | - |
| Põhisuurus | 8-Bit |
| Core Processor | Z8 |
| Ühenduvus | UART/USART |
| Baastoote number | Z86E6316 |







IC MCU 8BIT 16KB OTP 44QFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44QFP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 44QFP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC
IC MCU 8BIT 32KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44QFP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44QFP