| Tootja osanumber : | AT0603DRD0756K2L |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Yageo |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 56.2KOHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | AT0603DRD0756K2L.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | AT0603DRD0756K2L |
|---|---|
| Tootja | Yageo |
| Kirjeldus | RES SMD 56.2KOHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | AT0603DRD0756K2L.pdf |
| Tolerants | ±0.5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±25ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0603 |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | AT |
| Vastupanu | 56.2 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.1W, 1/10W |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.022" (0.55mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |







RES SMD 562 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 57.6 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 549 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 57.6KOHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 590 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 56.2 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 54.9KOHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 54.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES SMD 576 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 560 OHM 0.5% 1/10W 0603