| Tootja osanumber : | Y14551K25000B0R |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 1.25K OHM 0.1% 1/5W 1506 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Y14551K25000B0R.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | Y14551K25000B0R |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | RES SMD 1.25K OHM 0.1% 1/5W 1506 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | Y14551K25000B0R.pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±2ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1506 |
| Suurus / mõõde | 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm) |
| Seeria | VSM |
| Vastupanu | 1.25 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.2W, 1/5W |
| Pakett / kott | Nonstandard |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.025" (0.64mm) |
| Omadused | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Metal Foil |








RES SMD 1.166K OHM 1/5W 1506

RES SMD 1.21KOHM 0.01% 1/5W 1506

RES SMD 1.4K OHM 0.05% 1/5W 1506

RES SMD 1.1K OHM 0.01% 1/5W 1506

RES SMD 1.27K OHM 1% 1/5W 1506

RES SMD 1.0714K OHM 1/5W 1506

RES SMD 1.405KOHM 0.1% 1/5W 1506

RES SMD 1.4K OHM 0.05% 1/5W 1506

RES SMD 1.405KOHM 0.1% 1/5W 1506

RES SMD 1.18KOHM 0.01% 1/5W 1506