| Tootja osanumber : | 690357281476 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Wurth Electronics |
| Varude seisukord : | 1524 pcs Stock |
| Kirjeldus : | WR-MM MALE SMT CONNECTOR |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 690357281476(1).pdf690357281476(2).pdf690357281476(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 690357281476 |
|---|---|
| Tootja | Wurth Electronics |
| Kirjeldus | WR-MM MALE SMT CONNECTOR |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 1524 pcs |
| Andmelehed | 690357281476(1).pdf690357281476(2).pdf690357281476(3).pdf |
| Pinge reiting | 100VAC |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Varjuline | Shrouded - 4 Wall |
| Seeria | WR-MM |
| Ristade vahe - paaritus | 0.059" (1.50mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 14 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.142" (3.60mm) |
| Isolatsiooni värv | Red |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | Pick and Place |
| Kinnitusviis | Locking Ramp |
| Praegune hinnang (AMP) | 1.5A per Contact |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Rectangular |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt pikkus - paaritamine | - |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Header |
| Taotlused | - |







WR-MM MALE SMT CONNECTOR
WR-MM MALE SMT CONNECTOR
WR-MM MALE SMT CONNECTOR
CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 4POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 6POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
WR-MM MALE SMT CONNECTOR
CONN HEADER SMD 8POS 2.54MM