| Tootja osanumber : | C904908601 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Weidmuller |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C904908601.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C904908601 |
|---|---|
| Tootja | Weidmuller |
| Kirjeldus | CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C904908601.pdf |
| Wire Gauge või Range - mm² | 6mm² |
| Wire Gauge või Range - AWG | 10-26 AWG |
| Pinge - UL | - |
| Pinge - IEC | 800V |
| Tüüp | Feed Through |
| Lõpetamise stiil | Bolt and Nut |
| Terminal - laius | 11.2mm |
| Katte pikkus | - |
| Seeria | ST |
| Pakk | Box |
| Positsioonide arv | 2 |
| Tasete arv | 1 |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Materjal - isolatsioon | Polyamide (PA), Nylon |
| Kaitsmete tüüp | - |
| Omadused | - |
| Katkesta tüüp | - |
| Praegune - IEC | 41 A |
| Värv | Beige |
| Baastoote number | C9049 |







CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG

TERMINAL QL3 JUMPER BAR FOR ST5

CONN TERM BLK END PLATE BEIGE

TERMINAL EG4 GRAY END PLATE

TERMINAL EG4 GRAY HOUSING
CONN TERM BLK DISCONN 10-26AWG
CONN TERM BLK DISCONN 10-26AWG
TERM BLK NEMA ST5P1 V1/EN

TERMINAL QL2 JUMPER BAR FOR ST5

TERMINAL EG4 GRAY FOOT