| Tootja osanumber : | VI-B0F-CX-B1 | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Vicor | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 72V 75W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VI-B0F-CX-B1(1).pdfVI-B0F-CX-B1(2).pdfVI-B0F-CX-B1(3).pdfVI-B0F-CX-B1(4).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VI-B0F-CX-B1 |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 72V 75W |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | VI-B0F-CX-B1(1).pdfVI-B0F-CX-B1(2).pdfVI-B0F-CX-B1(3).pdfVI-B0F-CX-B1(4).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 72V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 10V |
| Pinge - sisend (max) | 20V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 4.60' L x 2.40' W x 1.07' H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm) |
| Seeria | VI-200™ (75W) |
| Võimsus (W) | 75 W |
| Pakett / kott | Full Brick |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Tõhusus | 90% |
| Praegune - väljund (max) | 1.04A |
| Baastoote number | VI-B0F |
| Taotlused | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 85V 50W

DC DC CONVERTER 72V 75W

DC DC CONVERTER 72V 75W

DC DC CONVERTER 85V 50W

DC DC CONVERTER 85V 50W

DC DC CONVERTER 72V 75W

DC DC CONVERTER 72V 75W

DC DC CONVERTER 72V 75W

DC DC CONVERTER 85V 50W

DC DC CONVERTER 72V 75W