| Tootja osanumber : | V300B12C250BN |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Vicor |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER 12V 250W |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | V300B12C250BN(1).pdfV300B12C250BN(2).pdfV300B12C250BN(3).pdfV300B12C250BN(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | V300B12C250BN |
|---|---|
| Tootja | Vicor |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER 12V 250W |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | V300B12C250BN(1).pdfV300B12C250BN(2).pdfV300B12C250BN(3).pdfV300B12C250BN(4).pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 12V |
| Pinge - isolatsioon | 3 kV |
| Pinge - sisend (min) | 180V |
| Pinge - sisend (max) | 375V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Seeria | MINI (250W) |
| Võimsus (W) | 250 W |
| Pakett / kott | 9-DIP Module |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 100°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | OVP, UVLO |
| Tõhusus | 86.3% |
| Praegune - väljund (max) | 20.83A |
| Baastoote number | V300B |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W

DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W

DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 12V 250W