| Tootja osanumber : | VL-COMM-26ECK |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | VersaLogic Corporation |
| Varude seisukord : | 42 pcs Stock |
| Kirjeldus : | COM MINI 1.6GHZ 1GB |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | VL-COMM-26ECK(1).pdfVL-COMM-26ECK(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VL-COMM-26ECK |
|---|---|
| Tootja | VersaLogic Corporation |
| Kirjeldus | COM MINI 1.6GHZ 1GB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 42 pcs |
| Andmelehed | VL-COMM-26ECK(1).pdfVL-COMM-26ECK(2).pdf |
| Valveajal taimer | Yes |
| Videoväljundid | VGA, LVDS, DVI |
| USB | USB 2.0 (7) |
| Salvestusliides | SATA3 (2), microSD |
| Kiirus | 1.6GHz |
| Suurus / mõõde | 2.170" x 3.310" (55.00mm x 84.00mm) |
| Seeria | COMm-26 |
| Raadiovõimsus / installeeritud | 1GB/1GB |
| Võimsus (W) | 9.5W |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Südamike arv | 1 |
| Vormi tegur | COM Express mini (Type 10) |
| Laienduse sait / buss | - |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps |
| Digitaalsed I / O-liinid | - |
| Core Processor | Atom E680T |
| Jahutamise tüüp | Heat Sink |
| Analoog sisend: väljund | - |







COM MINI 1.6GHZ 2GB ET TEMP
COM MINI 1.0GHZ 1GB ET TEMP

DEV CABLE KIT
COM SBC ATOM E3827 1.75GHZ 2GB
COM MINI 1.0GHZ 1GB ET
COM MINI 0.6GHZ 512MB ET
COM MINI 1.6GHZ 1GB CLASS
COM SBC ATOM E3815 1.46GHZ 2GB
COM MINI 1.6GHZ 2GB
COM MINI 0.6GHZ 512MB ET