| Tootja osanumber : | TS1117BCW25 RPG | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | TSC (Taiwan Semiconductor) | Varude seisukord : | 87979 pcs Stock |
| Kirjeldus : | LINEAR REGULATOR 2.5VOUT 1A 1 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TS1117BCW25 RPG.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TS1117BCW25 RPG |
|---|---|
| Tootja | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Kirjeldus | LINEAR REGULATOR 2.5VOUT 1A 1 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 87979 pcs |
| Andmelehed | TS1117BCW25 RPG.pdf |
| Pinge väljavool (max) | 1.5V @ 1A |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 2.5V |
| Pinge - väljund (max) | - |
| Pinge - sisend (max) | 15V |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-223 |
| Seeria | - |
| Kaitsefunktsioonid | Over Current, Over Temperature |
| Pakett / kott | TO-261-4, TO-261AA |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Väljundtüüp | Fixed |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Muud nimed | TS1117BCW25 RPG-ND TS1117BCW25RPG |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Regulaatorite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 24 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223 |
| Praegune - Supply (Max) | 90µA |
| Praegune - vaikne (Iq) | 10mA |
| Praegune - väljund | 1A |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable |







LINEAR REGULATOR 5VOUT 1A 15V
1A 1.2V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
1A 2.5V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
1A 3.3V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
LINEAR REGULATOR 5VOUT 1A 15V
1A ADJUSTABLE LOW DROPOUT VOLTAG
1A 5V LOW DROPOUT VOLTAGE REGULA
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT223

CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD