| Tootja osanumber : | MBRS2590CTHMNG | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | TSC (Taiwan Semiconductor) | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MBRS2590CTHMNG.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MBRS2590CTHMNG |
|---|---|
| Tootja | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Kirjeldus | DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MBRS2590CTHMNG.pdf |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 920 mV @ 25 A |
| Pinge - DC reverse (Vr) (max) | 90 V |
| Tehnoloogia | Schottky |
| Pakkuja seadme pakett | TO-263AB (D²PAK) |
| Kiirus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seeria | Automotive, AEC-Q101 |
| Pakett / kott | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur - ühenduskoht | -55°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Dioodide seadistamine | 1 Pair Common Cathode |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 100 µA @ 90 V |
| Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) | 25A |
| Baastoote number | MBRS2590 |







DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
25A, 60V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB
LaosDIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
25A, 45V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO263AB
25A, 45V, SCHOTTKY RECTIFIER
25A, 60V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMB
LaosDIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO263AB