| Tootja osanumber : | ESH3C M6 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | TSC (Taiwan Semiconductor) | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ESH3C M6.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ESH3C M6 |
|---|---|
| Tootja | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Kirjeldus | DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ESH3C M6.pdf |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 900 mV @ 3 A |
| Pinge - DC reverse (Vr) (max) | 150 V |
| Tehnoloogia | Standard |
| Pakkuja seadme pakett | DO-214AB (SMC) |
| Kiirus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seeria | - |
| Pöörde taastamise aeg (trr) | 20 ns |
| Pakett / kott | DO-214AB, SMC |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur - ühenduskoht | -55°C ~ 175°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 5 µA @ 150 V |
| Jooksev - keskmine parandatud (Io) | 3A |
| Mahtuvus @ Vr, F | 45pF @ 4V, 1MHz |







DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
PDFRFQDIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
PDFRFQDIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
PDFRFQDIODE GEN PURP 100V 3A DO214AB
PDFRFQDIODE GEN PURP 150V 3A DO214AB