| Tootja osanumber : | TB1-2E-DC-6 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Switch Components |
| Varude seisukord : | 287 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DPDT ON-(ON) SCRW 15/32 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TB1-2E-DC-6(1).pdfTB1-2E-DC-6(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TB1-2E-DC-6 |
|---|---|
| Tootja | Switch Components |
| Kirjeldus | DPDT ON-(ON) SCRW 15/32 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 287 pcs |
| Andmelehed | TB1-2E-DC-6(1).pdfTB1-2E-DC-6(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 14 V |
| Lõpetamise stiil | Screw Terminal |
| Lülitage funktsioon | On-Mom |
| Seeria | TB1 |
| Panel Cutout Mõõtmed | Circular - 12.00mm Dia |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | - |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Ingress Protection | - |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | - |
| Valgustuse tüüp, värv | - |
| Valgustus | Non-Illuminated |
| Omadused | - |
| Elektriline elu | 6,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 21A (DC) |
| Ringkonnakoht | DPDT |
| Pingutuslõng | 15/32-32 |
| Baastoote number | TB1-2E |
| Täituri tüüp | Standard Round |
| Täiturmehhanism | - |
| Ajami pikkus | 16.50mm |







VAC DPDT ON-(ON), TABS, 15/32
DPDT ON-ON SCRW 15/32
VAC DPDT ON-(ON), SCREW, 15/32
VAC DPDT ON-OFF-ON, SCREW, 15/32
VAC DPDT ON-OFF-ON, SOLD, 15/32
DPDT ON-OFF-ON SOLDER 15/32
DPDT ON-(ON) TABS 15/32
DPDT ON-(ON) SOLDER 15/32
DPDT ON-OFF-ON TABS 15/32
VAC DPDT ON-OFF-ON, TABS, 15/32