| Tootja osanumber : | RG2012N-2802-W-T1 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Susumu |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 28K OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RG2012N-2802-W-T1(1).pdfRG2012N-2802-W-T1(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RG2012N-2802-W-T1 |
|---|---|
| Tootja | Susumu |
| Kirjeldus | RES SMD 28K OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RG2012N-2802-W-T1(1).pdfRG2012N-2802-W-T1(2).pdf |
| Tolerants | ±0.05% |
| Temperatuuri koefitsient | ±10ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | RG |
| Vastupanu | 28 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.020" (0.50mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |







RES SMD 2.8K OHM 0.05% 1/8W 0805
RES SMD 28K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES SMD 280K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 280K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 28K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 280K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 280K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES SMD 28K OHM 0.05% 1/8W 0805