| Tootja osanumber : | PRPC035SBAN-M71RC |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Sullins Connector Solutions |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | PRPC035SBAN-M71RC(1).pdfPRPC035SBAN-M71RC(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | PRPC035SBAN-M71RC |
|---|---|
| Tootja | Sullins Connector Solutions |
| Kirjeldus | CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | PRPC035SBAN-M71RC(1).pdfPRPC035SBAN-M71RC(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | - |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100' (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 35 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.098' (2.50mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A per Contact |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Brass |
| Pikkus - postitus | 0.120' (3.05mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.230' (5.84mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | Flash |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | Flash |
| Kontakt Finish - Postitus | Gold |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Header, Breakaway |
| Baastoote number | PRPC035 |
| Taotlused | - |







CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 70POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM