| Tootja osanumber : | RNF14BTD79K6 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 79.6K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RNF14BTD79K6(1).pdfRNF14BTD79K6(2).pdfRNF14BTD79K6(3).pdfRNF14BTD79K6(4).pdfRNF14BTD79K6(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RNF14BTD79K6 |
|---|---|
| Tootja | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kirjeldus | RES 79.6K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RNF14BTD79K6(1).pdfRNF14BTD79K6(2).pdfRNF14BTD79K6(3).pdfRNF14BTD79K6(4).pdfRNF14BTD79K6(5).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.093' Dia x 0.250' L (2.35mm x 6.35mm) |
| Seeria | RNF |
| Vastupanu | 79.6 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Flame Retardant Coating, Safety |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Metal Film |







RES 75K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 741 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 7.87K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 7.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 7.96K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 75 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 7.68K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 7.15K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 76.8K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 75.9K OHM 0.1% 1/4W AXIAL