| Tootja osanumber : | RNCF0805DTE56K0 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Varude seisukord : | 13 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES 56K OHM 0.5% 1/4W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RNCF0805DTE56K0(1).pdfRNCF0805DTE56K0(2).pdfRNCF0805DTE56K0(3).pdfRNCF0805DTE56K0(4).pdfRNCF0805DTE56K0(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RNCF0805DTE56K0 |
|---|---|
| Tootja | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kirjeldus | RES 56K OHM 0.5% 1/4W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 13 pcs |
| Andmelehed | RNCF0805DTE56K0(1).pdfRNCF0805DTE56K0(2).pdfRNCF0805DTE56K0(3).pdfRNCF0805DTE56K0(4).pdfRNCF0805DTE56K0(5).pdf |
| Tolerants | ±0.5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±25ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | RNCF |
| Vastupanu | 56 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.026" (0.65mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | RNCF0805D |







RES 576 OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 576K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 560 OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 560K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 56.2 OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 562 OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 56 OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 562K OHM 0.5% 1/8W 0805
RES 56.2K OHM 0.5% 1/4W 0805
RES 54.9 OHM 0.5% 1/4W 0805