| Tootja osanumber : | 8D7Y1398PN | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Souriau Connection Technology | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT MALE 10P GOLD SLDR CUP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 8D7Y1398PN(1).pdf8D7Y1398PN(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 8D7Y1398PN |
|---|---|
| Tootja | Souriau Connection Technology |
| Kirjeldus | CONN RCPT MALE 10P GOLD SLDR CUP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 8D7Y1398PN(1).pdf8D7Y1398PN(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder Cup |
| Varjestus | - |
| Shelli suurus, MIL | C |
| Shelli suurus - sisestada | 13-98 |
| Shell Materjal | Stainless Steel |
| Shell Finish | Passivated |
| Seeria | MIL-DTL-38999 Series III |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | N (Normal) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 200°C |
| Positsioonide arv | 10 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Paigaldusfunktsioon | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Sisesta materjal | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Omadused | Hermetically Sealed |
| Kinnitusviis | Threaded |
| Praegune hinnang (AMP) | 5A |
| Kontakt materjali | Ferrous Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Male Pins |
| Värv | - |
| Kaabli avamine | 0.894" (22.71mm) |
| Baastoote number | 8D7Y139 |
| Backshell materjal, Plating | - |
| Taotlused | - |








CONN RCPT MALE 13P GOLD SLDR CUP

CONN RCPT MALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP

CONN RCPT MALE 55P GOLD SLDR CUP

CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER

CONN RCPT MALE 37P GOLD SLDR CUP

CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP

CONN RCPT MALE 13POS GOLD SOLDER

CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP

CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP