| Tootja osanumber : | 85108P107P50 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Souriau Connection Technology |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 85108P107P50 |
|---|---|
| Tootja | Souriau Connection Technology |
| Kirjeldus | CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder Cup |
| Varjestus | Shielded |
| Shelli suurus, MIL | - |
| Shelli suurus - sisestada | 10-7 |
| Shell Materjal | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Seeria | MIL-DTL-26482, 851 |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | N (Normal) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Positsioonide arv | 7 |
| Paigaldus tüüp | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Paigaldusfunktsioon | - |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 HB |
| Sisesta materjal | Neoprene |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Omadused | Backshell, Coupling Nut |
| Kinnitusviis | Bayonet Lock |
| Praegune hinnang (AMP) | 7.5A |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Plug, Male Pins |
| Värv | Olive Green |
| Kaabli avamine | 0.445" (11.30mm) |
| Baastoote number | 85108P |
| Backshell materjal, Plating | Aluminum Alloy, Olive Green Cadmium |
| Taotlused | Aviation, Industrial, Military |








CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG FMALE 10P GOLD SLD CUP

CONN PLUG FMALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG FMALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG FMALE 12P GOLD SLD CUP

CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP

CONN PLUG FMALE 6P GOLD SLDR CUP