| Tootja osanumber : | MT0050C |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Siemens |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONTROL TRANSFORMER,50VA,120/240 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MT0050C.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MT0050C |
|---|---|
| Tootja | Siemens |
| Kirjeldus | CONTROL TRANSFORMER,50VA,120/240 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MT0050C.pdf |
| Pinge - teisene (täiskoormusega) | 24V |
| Pinge - peamine | 120V, 240V |
| Pinge - isolatsioon | - |
| Lõpetamise stiil | Terminal Block |
| Suurus / mõõde | 92.46mm L x 76.20mm W |
| Seeria | - |
| Sekundaarne keevkiht | - |
| Primaarne tuulutus (id) | - |
| Võimsus - maks | 50VA |
| Pakk | Box |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 87.88mm |
| Praegune - väljund (max) | - |
| Keskus Puudutage | No |







CONTROL TRANSFORMER,50VA,208/277
CONTROL TRANSFORMER,50VA,208/230
CONTROL TRANSFORMER,50VA,230/460
CONTROL TRANSFORMER,50VA,550/575
CONTROL TRANSFORMER,50VA,115/230
CONTROL TRANSFORMER,50VA,208/230
CONTROL TRANSFORMER,50VA,550/575
CONTROL TRANSFORMER,50VA,240/480
CONTROL TRANSFORMER,50VA,240/480
CONTROL TRANSFORMER,50VA,380/400