| Tootja osanumber : | 52PP7J2UB |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Siemens |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | 3POS,MTD,XFR 480V,CHR-RED,NCXLB- |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 52PP7J2UB |
|---|---|
| Tootja | Siemens |
| Kirjeldus | 3POS,MTD,XFR 480V,CHR-RED,NCXLB- |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge reiting - AC | 110 V |
| Tüüp | Standard, Illuminated |
| Lõpetamise stiil | Screw Terminal |
| Lülitage funktsioon | On-Off |
| Seeria | - |
| Panel Cutout Mõõtmed | Circular - 30.00mm Dia |
| Pakk | Box |
| Töötemperatuur | -35°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount, Front |
| Mehaaniline elu | - |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | 480 VAC |
| Valgustuse tüüp, värv | LED, Red |
| Omadused | - |
| Elektriline elu | - |
| Praegune hinnang (AMP) | 60A (AC) |
| Värv - ajam / kork | Red |
| Ringkonnakoht | DPST-NC |
| Täituri tüüp | Round, Button, Mushroom |








3POS,MTD,XFR 240V- HEAD,NCXLB-NC

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-GRN,LED

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-RED

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-GRN,NCXLB-

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-RED,LED

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-GRN,NCXLB-

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-GRN

3POS,MTD,XFR 480V,CHR-RED,NCXLB-

3POS,MTD,XFR 240V- HEAD

3POS,MTD,XFR 240V,FULL ILL AMB,L