| Tootja osanumber : | SIT8921AMT1-XXN |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | OSC MEMS |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT8921AMT1-XXN(1).pdfSIT8921AMT1-XXN(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT8921AMT1-XXN |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | OSC MEMS |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT8921AMT1-XXN(1).pdfSIT8921AMT1-XXN(2).pdf |
| Pinge - varustus | 2.5 V ~ 3.3 V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Seeria | SiT8921A |
| Hinnangud | - |
| Programmeeritav tüüp | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakend | - |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Väljund | LVCMOS |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Kõrgus | 0.031" (0.80mm) |
| Funktsioon | Enable/Disable, Standby |
| Sagedus stabiilsus (kokku) | - |
| Sageduse stabiilsus | ±20ppm |
| Täpsem kirjeldus | XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead |
| Praegune - Supply (Max) | 8mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Kättesaadav sagedusvahemik | 119.342001MHz ~ 137MHz |








OSC MEMS
OSC MEMS
OSC MEMS
OSC MEMS
OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS
OSC MEMS

OSC MEMS
OSC MEMS