| Tootja osanumber : | SIT8918AAE7-30S |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | OSC MEMS |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT8918AAE7-30S(1).pdfSIT8918AAE7-30S(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT8918AAE7-30S |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | OSC MEMS |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT8918AAE7-30S(1).pdfSIT8918AAE7-30S(2).pdf |
| Pinge - varustus | 3V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Seeria | SiT8918 |
| Hinnangud | - |
| Programmeeritav tüüp | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Väljund | LVCMOS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Kõrgus | 0.032" (0.80mm) |
| Funktsioon | Standby |
| Sagedus stabiilsus (kokku) | - |
| Sageduse stabiilsus | ±20ppm |
| Täpsem kirjeldus | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead |
| Praegune - Supply (Max) | 4.7mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 8.5µA |
| Base Resonator | MEMS |
| Kättesaadav sagedusvahemik | 1MHz ~ 110MHz |








OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS