Osa number:SIT8008BI-13-33S-50.000000E
- Kuupäev: 2024/07/19
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 11.04 MB
- Videoekraanipilt



| Tootja osanumber : | SIT8008BI-23-33S-12.000000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT8008BI-23-33S-12.000000 |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | SiT8008B |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 4-SMD, No Lead |
| Pakk | Strip |
| Väljund | HCMOS, LVCMOS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.031" (0.80mm) |
| Funktsioon | Standby (Power Down) |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 12 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 4.5mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 4.3µA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |










MEMS OSC XO 16.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 11.0592MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 14.31818MHZ HCMOS
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD