| Tootja osanumber : | SIT5156AI-FD-33VT-16.369000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC VCTCXO 16.3690MHZ |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT5156AI-FD-33VT-16.369000.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT5156AI-FD-33VT-16.369000 |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC VCTCXO 16.3690MHZ |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT5156AI-FD-33VT-16.369000.pdf |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | SiT5156, Elite Platform™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 10-SMD, No Lead |
| Pakk | Strip |
| Väljund | LVCMOS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.042" (1.06mm) |
| Funktsioon | - |
| Sageduse stabiilsus | ±2.5ppm |
| Sagedus | 16.369 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 57mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Baastoote number | SIT5156 |
| Absolute Pull Range (APR) | ±6.25ppm |







MEMS OSC VCTCXO 12.8000MHZ
MEMS OSC VCTCXO 20.0000MHZ
MEMS OSC VCTCXO 16.3676MHZ
MEMS OSC VCTCXO 16.3840MHZ
MEMS OSC VCTCXO 16.3680MHZ
MEMS OSC VCTCXO 16.367667MHZ
MEMS OSC VCTCXO 19.4400MHZ
MEMS OSC VCTCXO 12.0000MHZ
MEMS OSC VCTCXO 24.5535MHZ
MEMS OSC VCTCXO 19.2000MHZ