| Tootja osanumber : | SIT3372AC-2B3-25NC50.000000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | SiTime |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SIT3372AC-2B3-25NC50.000000(1).pdfSIT3372AC-2B3-25NC50.000000(2).pdfSIT3372AC-2B3-25NC50.000000(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SIT3372AC-2B3-25NC50.000000 |
|---|---|
| Tootja | SiTime |
| Kirjeldus | MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SIT3372AC-2B3-25NC50.000000(1).pdfSIT3372AC-2B3-25NC50.000000(2).pdfSIT3372AC-2B3-25NC50.000000(3).pdf |
| Pinge - varustus | 2.5V |
| Tüüp | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | SiT3372, Elite Platform™ |
| Pakett / kott | 6-SMD, No Lead |
| Pakk | Strip |
| Väljund | LVDS |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funktsioon | - |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 50 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 84mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |







MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS