| Tootja osanumber : | SSM-107-T-SV-LC |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Samtec, Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SSM-107-T-SV-LC |
|---|---|
| Tootja | Samtec, Inc. |
| Kirjeldus | CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge reiting | 405VAC, 572VDC |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Seeria | SSM |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Tube |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 7 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.290" (7.37mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | Board Lock |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 5.2A per Contact |
| Kontakttekst | Female Socket |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Phosphor Bronze |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Pass Through |
| Baastoote number | SSM-107 |
| Taotlused | - |







CONN RCPT 14POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 14POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 14POS 0.1 TIN SMD
CONN RCPT 14POS 0.1 TIN SMD R/A

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD

CONN RCPT 7POS 0.1 TIN SMD