Osa number:LM2903PT
- Kuupäev: 2023/08/25
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 4.77 MB
- Videoekraanipilt




| Tootja osanumber : | LM2902YDT |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | STMicroelectronics |
| Varude seisukord : | 59670 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | LM2902YDT.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | LM2902YDT |
|---|---|
| Tootja | STMicroelectronics |
| Kirjeldus | IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 59670 pcs |
| Andmelehed | LM2902YDT.pdf |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 3 V ~ 30 V, ±1.5 V ~ 15 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 2mV |
| Pakkuja seadme pakett | 14-SO |
| Uskumiskiirus | 0.4 V/µs |
| Seeria | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Väljundtüüp | - |
| Muud nimed | 497-10213-2 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Ahelate arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 38 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Toode | 1.3MHz |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SO |
| Praegune - pakkumine | 1.5mA |
| Praegune - väljund / kanal | 20mA |
| Praegune - Sisend Bias | 20nA |
| Baasosa number | LM2902 |
| Võimendi tüüp | General Purpose |












IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO

IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP

LINEAR IC'S
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SO
IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO

LINEAR IC'S

IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO
IC COMPARATOR 2 DIFF 8MSOP
IC COMPARATOR 2 DIFF 8MSOP