| Tootja osanumber : | S-2131A |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Nidec Components Corporation |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S-2131A(1).pdfS-2131A(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S-2131A |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S-2131A(1).pdfS-2131A(2).pdf |
| Pestav | Yes |
| Pinge reiting | 5VDC |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Seeria | S-2000A |
| Pigi | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Positsioonide arv | 10 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Mehaaniline elu | - |
| Pikkus | 0.394" (10.00mm) |
| Kõrgus üle juhatuse | 0.394" (10.00mm) |
| Omadused | - |
| Elektriline elu | 10,000 Steps |
| Praegune hinnang (AMP) | 100mA |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt Finish | Gold |
| Ringkonnakoht | BCD Complement |
| Keha materjal | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Täituri tüüp | Rotary with Shaft |
| Täiturmehhanism | Raised |







SWITCH ROTARY DIP SP4T 100MA 5V
SWITCH ROTARY DIP SP4T 100MA 5V

SWITCH ROTARY DIP SP4T 100MA 5V

SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
COMP O= .266,L= .75,W= .035
COMP O= .468,L= 1.38,W= .045
COMP O= .234,L= 1.25,W= .026

SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V

SWITCH ROTARY DIP SP4T 100MA 5V