| Tootja osanumber : | HVS1206-15MJ8 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Riedon |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 15M OHM 5% 1/4W 1206 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | HVS1206-15MJ8(1).pdfHVS1206-15MJ8(2).pdfHVS1206-15MJ8(3).pdfHVS1206-15MJ8(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | HVS1206-15MJ8 |
|---|---|
| Tootja | Riedon |
| Kirjeldus | RES SMD 15M OHM 5% 1/4W 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | HVS1206-15MJ8(1).pdfHVS1206-15MJ8(2).pdfHVS1206-15MJ8(3).pdfHVS1206-15MJ8(4).pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Seeria | HVS |
| Vastupanu | 15 MOhms |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.022" (0.55mm) |
| Omadused | High Voltage, Non-Magnetic |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |







RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 1G OHM 10% 1/4W 1206
RES SMD 30G OHM 20% 1/4W 1206
RES SMD 150M OHM 10% 1/4W 1206
RES SMD 100M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 22M OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 220M OHM 10% 1/4W 1206
RES SMD 100K OHM 5% 1/4W 1206
RES SMD 10G OHM 20% 1/4W 1206
RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206