| Tootja osanumber : | 2022E0421-9X |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Raychem Cable Protection/TE Connectivity |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | COAX CABLE-HIGH PERFO |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2022E0421-9X.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2022E0421-9X |
|---|---|
| Tootja | Raychem Cable Protection/TE Connectivity |
| Kirjeldus | COAX CABLE-HIGH PERFO |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2022E0421-9X.pdf |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| VoP, leviku kiirus | 77 |
| Kasutamine | - |
| Shield Type | Braid |
| Varjestusmaterjal | Copper, Tinned |
| Kilpide katvus | 90% |
| Seeria | CHEMINAX |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | - |
| Pikkus | 2500.0' (762.00m) |
| Jakka värv | White |
| Jakk (isolatsioon) materjal | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Jope (isolatsioon) läbimõõt | 0.211' (5.36mm) |
| Impedants | 120 Ohms |
| Omadused | - |
| Dielektriline materjal | Fluorinated Ethylene Propylene (FEP) |
| Dielektriline läbimõõt | 0.084' (2.13mm) |
| Dirigent Strand | 19 Strands / 34 AWG |
| Juhi materjal | Copper, Tinned |
| Kaabli tüüp | Twinaxial |
| Cable Group | - |
| Baastoote number | 2022E0421 |








CONN SMP PLUG 50OHM SOLDER
1012 END CAP, 1X1X1/8", GRAY

COAX CABLE-HIGH PERFO
PDFRFQ
HEX STANDOFFPLAIN STEEL1/8 HEX X

COAX CABLE-HIGH PERFO
PDFRFQ
FILTRETE ULTRA ALLERGEN REDUCTIO

CONN SMP PLUG 50OHM SOLDER

HEX STANDOFFPLAIN BRASS1/8 HEX X

CONN SMP PLUG 50OHM SOLDER

HEX STANDOFFCLEAR ZINC1/8 HEX X