| Tootja osanumber : | RP20-4815DA/N |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | RECOM Power |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER +/-15V 20W |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RP20-4815DA/N.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RP20-4815DA/N |
|---|---|
| Tootja | RECOM Power |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER +/-15V 20W |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RP20-4815DA/N.pdf |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | -15V |
| Pinge - väljund 1 | 15V |
| Pinge - isolatsioon | 1.6 kV |
| Pinge - sisend (min) | 36V |
| Pinge - sisend (max) | 75V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Suurus / mõõde | 1.00' L x 1.00' W x 0.39' H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Seeria | POWERLINE RP20-A (20W) |
| Võimsus (W) | 20 W |
| Pakett / kott | 6-SIP Module |
| Pakk | Tube |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 90°C |
| Väljundite arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Tõhusus | 90% |
| Praegune - väljund (max) | 677mA, 677mA |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable, Active Low |
| Baastoote number | RP20-4815 |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER 12V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
DC DC CONVERTER 12V 20W
DC DC CONVERTER 12V 20W
DC DC CONVERTER +/-15V 20W