| Tootja osanumber : | 1821533 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Phoenix Contact |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1821533.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1821533 |
|---|---|
| Tootja | Phoenix Contact |
| Kirjeldus | HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1821533.pdf |
| Traadi pikkus | - |
| Wire Gauge või Range - mm² | - |
| Wire Gauge või Range - AWG | - |
| Pinge - UL | 150 V |
| Pinge - IEC | 160 V |
| Tüüp | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Pöördemoment - kruvi | - |
| Lõpetamise stiil | Solder |
| Seeria | MICRO-COMBICON MCV |
| Kruvide suurus | - |
| Positsioonid tasemel | 16 |
| Plug traat kanne | - |
| Pigi | 0.100" (2.54mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | - |
| Positsioonide arv | 16 |
| Tasete arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.280" (7.10mm) |
| Ingress Protection | - |
| Elamu materjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Päise suund | Vertical |
| Omadused | Solder Retention |
| Praegune - UL | 6 A |
| Praegune - IEC | 6A |
| Taili pikkus | 0.079" (2.00mm) |
| Võta ühendust Paarimine Finish | Gold |
| Kontakt materjali | - |
| Värv | Black |







HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE

NPT1"MULTI CABLE NPB/TPE
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 2.54MM

PCB PLUG-IN CONNECTOR, FEMALE CO
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 2.54MM
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 2.54MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 2.54MM

HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE

HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE
HEADER NOMINAL CURRENT: 6 A RATE