| Tootja osanumber : | 1718012 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Phoenix Contact |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1718012.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1718012 |
|---|---|
| Tootja | Phoenix Contact |
| Kirjeldus | TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1718012.pdf |
| Traadi pikkus | - |
| Wire Gauge või Range - mm² | 0.2-1.5mm² |
| Wire Gauge või Range - AWG | 16-24 AWG |
| Pinge - UL | 300 V |
| Pinge - IEC | 1 kV |
| Tüüp | Plug, Female Sockets |
| Pöördemoment - kruvi | - |
| Lõpetamise stiil | Screwless - IDC |
| Seeria | COMBICON QC |
| Kruvide suurus | - |
| Positsioonid tasemel | 7 |
| Plug traat kanne | 180° |
| Pigi | 0.197' (5.00mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | - |
| Positsioonide arv | 7 |
| Tasete arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Free Hanging (In-Line) |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.772' (19.60mm) |
| Ingress Protection | - |
| Elamu materjal | Polyamide (PA), Nylon |
| Päise suund | - |
| Omadused | Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Praegune - UL | 10 A |
| Praegune - IEC | 12A |
| Taili pikkus | - |
| Võta ühendust Paarimine Finish | Tin |
| Kontakt materjali | - |
| Värv | Green |







TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
JUMPER TERM BLK 3POS FLAT PIN

JUMPER TERM BLK 4POS FLAT PIN
TERM BLOCK 2POS 35DEG 7.5MM PCB
TERM BLOCK 3POS 35DEG 7.5MM PCB

DOUBLE-LEVEL TERMINAL

JUMPER TERM BLK 5POS FLAT PIN

JUMPER TERM BLK 6POS FLAT PIN