| Tootja osanumber : | 1156862 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Phoenix Contact |
| Varude seisukord : | 687 pcs Stock |
| Kirjeldus : | SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1156862.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1156862 |
|---|---|
| Tootja | Phoenix Contact |
| Kirjeldus | SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 687 pcs |
| Andmelehed | 1156862.pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board |
| Varjuline | Unshrouded |
| Seeria | FQ |
| Ristade vahe - paaritus | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.050" (1.27mm) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 20 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polyamide (PA), Nylon |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.039" (1.00mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | Board Guide |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | - |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.138" (3.50mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Header |
| Taotlused | - |







TERM BLOCK HDR 11POS 7.62MM
SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT

SWITCH TERMINAL BLOCK, 10A, GREY
TERM BLOCK HDR 11POS 7.62MM
SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT
TERM BLOCK HDR 11POS 7.62MM
SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT
TERM BLOCK HDR 11POS 7.62MM

SMD SKIRTING, NOMINAL CURRENT AT
SMD MALE STRIP, NOMINAL CURRENT