| Tootja osanumber : | TQ2SA-4.5V-X |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TQ2SA-4.5V-X(1).pdfTQ2SA-4.5V-X(2).pdfTQ2SA-4.5V-X(3).pdfTQ2SA-4.5V-X(4).pdfTQ2SA-4.5V-X(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TQ2SA-4.5V-X |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | TQ2SA-4.5V-X(1).pdfTQ2SA-4.5V-X(2).pdfTQ2SA-4.5V-X(3).pdfTQ2SA-4.5V-X(4).pdfTQ2SA-4.5V-X(5).pdf |
| Lõpetamise stiil | Gull Wing |
| Pinge muutmine | 125VAC, 220VDC - Max |
| Seeria | TQ-SMD |
| Tihendi hinnang | - |
| Vabastamise aeg | 4 ms |
| Relee tüüp | Telecom |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Ajastage | 4 ms |
| Peab vabastama pinge | 0.45 VDC |
| Peab töötama pinget | 3.38 VDC |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Omadused | - |
| Kontaktindeks (praegune) | 2 A |
| Kontakt materjali | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Kontaktvorm | DPDT (2 Form C) |
| Coil pinge | 4.5VDC |
| Coil tüüp | Non Latching |
| Coil Resistance | 145 Ohms |
| Mähise isolatsioon | - |
| Coil Current | 31 mA |
| Baastoote number | TQ2SA |







RELAY TELECOM DPDT 2A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 48VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 3VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC
RELAY TELECOM DPDT 2A 48VDC