| Tootja osanumber : | EXB-38V183JV |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 17565 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | EXB-38V183JV(1).pdfEXB-38V183JV(2).pdfEXB-38V183JV(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | EXB-38V183JV |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 17565 pcs |
| Andmelehed | EXB-38V183JV(1).pdfEXB-38V183JV(2).pdfEXB-38V183JV(3).pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±200ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seeria | EXB |
| Takisti-suhteline nihe | - |
| Takisti sobitamise suhe | - |
| Vastupidavus (oomid) | 18k |
| Võimsus iga elemendi kohta | 62.5mW |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Takistite arv | 4 |
| Tihvtide arv | 8 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.024" (0.60mm) |
| Circuit Type | Isolated |
| Baastoote number | EXB-38 |
| Taotlused | Automotive AEC-Q200 |







RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206