| Tootja osanumber : | ERJ-U1DF3163U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 316K OHM 1% 3/4W 2010 SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-U1DF3163U.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-U1DF3163U |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES 316K OHM 1% 3/4W 2010 SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ERJ-U1DF3163U.pdf |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 2010 |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Seeria | ERJ-U1D |
| Vastupanu | 316 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.75W, 3/4W |
| Pakett / kott | 2010 (5025 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-U1 |








RES 324 OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 30.9 OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 3.24K OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 31.6K OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 31.6 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 32.4K OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 30.1 OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 3.16K OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 324K OHM 1% 3/4W 2010 SMD

RES 316 OHM 1% 3/4W 2010 SMD