| Tootja osanumber : | ERJ-T14J300U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES SMD 30 OHM 5% 1/2W 1210 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-T14J300U.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-T14J300U |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 30 OHM 5% 1/2W 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ERJ-T14J300U.pdf |
| Tolerants | ±5% |
| Temperatuuri koefitsient | ±200ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1210 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | ERJ-T14 |
| Vastupanu | 30 Ohms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.5W, 1/2W |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-T14 |







RES SMD 2 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 300 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 2.2 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 270K OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 3K OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 33 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 30K OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 300K OHM 5% 1/2W 1210