| Tootja osanumber : | ERJ-PB6B7151V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 1816 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-PB6B7151V(1).pdfERJ-PB6B7151V(2).pdfERJ-PB6B7151V(3).pdfERJ-PB6B7151V(4).pdfERJ-PB6B7151V(5).pdfERJ-PB6B7151V(6).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-PB6B7151V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 1816 pcs |
| Andmelehed | ERJ-PB6B7151V(1).pdfERJ-PB6B7151V(2).pdfERJ-PB6B7151V(3).pdfERJ-PB6B7151V(4).pdfERJ-PB6B7151V(5).pdfERJ-PB6B7151V(6).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | ERJ-PB6 |
| Vastupanu | 7.15 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-PB |







RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 698 OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 698K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 69.8K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 715K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 73.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 715 OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 732 OHM 0.1% 1/4W 0805