| Tootja osanumber : | ERJ-PB6B2402V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 8627 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 24K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-PB6B2402V(1).pdfERJ-PB6B2402V(2).pdfERJ-PB6B2402V(3).pdfERJ-PB6B2402V(4).pdfERJ-PB6B2402V(5).pdfERJ-PB6B2402V(6).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-PB6B2402V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 24K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 8627 pcs |
| Andmelehed | ERJ-PB6B2402V(1).pdfERJ-PB6B2402V(2).pdfERJ-PB6B2402V(3).pdfERJ-PB6B2402V(4).pdfERJ-PB6B2402V(5).pdfERJ-PB6B2402V(6).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | ERJ-PB6 |
| Vastupanu | 24 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-PB |







RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 237K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 2.37K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 243K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 2.43K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 24.3K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 243 OHM 0.1% 1/4W 0805
RES SMD 240K OHM 0.1% 1/4W 0805