| Tootja osanumber : | ERJ-1GEF27R0C |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 2 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 27 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-1GEF27R0C(1).pdfERJ-1GEF27R0C(2).pdfERJ-1GEF27R0C(3).pdfERJ-1GEF27R0C(4).pdfERJ-1GEF27R0C(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-1GEF27R0C |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 27 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 2 pcs |
| Andmelehed | ERJ-1GEF27R0C(1).pdfERJ-1GEF27R0C(2).pdfERJ-1GEF27R0C(3).pdfERJ-1GEF27R0C(4).pdfERJ-1GEF27R0C(5).pdf |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±200ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0201 |
| Suurus / mõõde | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Seeria | ERJ-1GE |
| Vastupanu | 27 Ohms |
| Võimsus (W) | 0.05W, 1/20W |
| Pakett / kott | 0201 (0603 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.010" (0.26mm) |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-1GE |







RES SMD 274K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 274 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 27.4K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 280K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 280 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 270K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 2.8K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 27.4 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 28K OHM 1% 1/20W 0201