| Tootja osanumber : | ERJ-14NF1621U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 4388 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 1.62K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERJ-14NF1621U(1).pdfERJ-14NF1621U(2).pdfERJ-14NF1621U(3).pdfERJ-14NF1621U(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERJ-14NF1621U |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 1.62K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 4388 pcs |
| Andmelehed | ERJ-14NF1621U(1).pdfERJ-14NF1621U(2).pdfERJ-14NF1621U(3).pdfERJ-14NF1621U(4).pdf |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±100ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1210 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | ERJ-14N |
| Vastupanu | 1.62 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.5W, 1/2W |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thick Film |
| Baastoote number | ERJ-14 |







RES SMD 1.6K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 165 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 16K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 1.65K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 162K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 16.5K OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 162 OHM 1% 1/2W 1210
RES SMD 160 OHM 1% 1/2W 1210