| Tootja osanumber : | ERA-8APB2741V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | 36 pcs Stock |
| Kirjeldus : | RES SMD 2.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERA-8APB2741V(1).pdfERA-8APB2741V(2).pdfERA-8APB2741V(3).pdfERA-8APB2741V(4).pdfERA-8APB2741V(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERA-8APB2741V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES SMD 2.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 36 pcs |
| Andmelehed | ERA-8APB2741V(1).pdfERA-8APB2741V(2).pdfERA-8APB2741V(3).pdfERA-8APB2741V(4).pdfERA-8APB2741V(5).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±15ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seeria | ERA-8A |
| Vastupanu | 2.74 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.028" (0.70mm) |
| Omadused | Automotive AEC-Q200 |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | ERA-8APB |







RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 2.87K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 2.67K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 27K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28.7K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 26.7K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206