| Tootja osanumber : | ERA-6VRB6812V |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Panasonic |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 68.1K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ERA-6VRB6812V(1).pdfERA-6VRB6812V(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ERA-6VRB6812V |
|---|---|
| Tootja | Panasonic |
| Kirjeldus | RES 68.1K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ERA-6VRB6812V(1).pdfERA-6VRB6812V(2).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±10ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 0805 |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | ERA-6V |
| Vastupanu | 68.1 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.026" (0.65mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | ERA-6VRB |







RES 7.15K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 6.8K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 69.8K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 66.5K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 68K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 6.98K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 71.5K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 6.81K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 6.65K OHM 0.1% 1/4W 0805
RES 7.32K OHM 0.1% 1/4W 0805