| Tootja osanumber : | S8VM-05015C | RoHSi staatus : | Eraldist vabastamine / RoHS on vabastatud vastavalt vabastusele |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Omron Automation & Safety | Varude seisukord : | 179 pcs Stock |
| Kirjeldus : | AC/DC CONVERTER 15V 50W | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S8VM-05015C.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S8VM-05015C |
|---|---|
| Tootja | Omron Automation & Safety |
| Kirjeldus | AC/DC CONVERTER 15V 50W |
| Lead Free status / RoHS staatus | Eraldist vabastamine / RoHS on vabastatud vastavalt vabastusele |
| Saadaval olev kogus | 179 pcs |
| Andmelehed | S8VM-05015C.pdf |
| Pinge - väljund 4 | - |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 15V |
| Pinge - isolatsioon | 3kV |
| Pinge - sisend | 85 ~ 264 VAC |
| Tüüp | Enclosed |
| Suurus / mõõde | 4.74" L x 1.06" W x 3.25" H (120.5mm x 27.0mm x 82.5mm) |
| Seeria | S8VM |
| Võimsus (W) | 50W |
| Muud nimed | S8VM-05015C-ND S8VM05015C Z8170 |
| Töötemperatuur | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Minimaalne koormus nõutav | - |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Omadused | Adjustable Output, Universal Input |
| Tõhusus | 79% |
| Täpsem kirjeldus | Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input |
| Praegune - väljund (max) | 3.5A |
| Kinnitused | CE, cULus, cURus, VDE |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







AC/DC CONVERTER 24V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 15V 50W
AC/DC CONVERTER 15V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 15V 50W
AC/DC CONVERTER 24V 50W
AC/DC CONVERTER 12V 50W
AC/DC CONVERTER 24V 50W